Prezent #2

34ru3d5

Druga część prezentu to narzędzie, dzięki któremu z powodzeniem zadebiutujesz w blogosferze.  Twoją stronę napędza najpopularniejszy na świecie silnik blogowy – WordPress. Skórkę możesz dostosować jaką chcesz a poszukiwania możesz zacząć tu.  Jeśli  jednak podoba Ci się prezent #2 w tej skórce to też można ją spersonalizować, zmienić kolory, zdjęcie w tle, z prawej strony można dać wtyczki społecznościowe, możliwości jest wiele.

Zawsze najtrudniej jest zacząć, potem jakoś leci :)
Dlatego życzę Ci, zaczęcia pisania bloga :), pracę pod własnym nazwiskiem, które kiedyś będzie cenioną marką w branży dietetyczno – kulinarnej.

Życzę Ci abyś była jak Margaret Cameron, która na 48 urodziny dostała od córki aparat i robiła swoim najbliższym członkom rodziny portrety. Ten prezent był rewolucją w jej życiu dzięki któremu zapisała się w historii fotografii.  Tego Ci Elu życzę!!! Niechaj ta strona będzie początkiem realizacji wielkich planów.  Najlepiej zacząć od najbliższych, więc podziel się wiedzą jak np. wygląda menu Twojej mamy, która ma problemy z krążeniem czy nadciśnieniem. Jestem pewna, że miliony córek będą Ci wdzięczne i zastosują Twoje kulinarne pomysły dla swoich mam, które też mają takie schorzenia. Będziesz fenomenem jak Chodakowska i też będziesz miała rzeszę wyznawczyń. Razem z nimi zbudujecie mapę gdzie w Polsce w każdym mieście można kupić zdrowe produkty, bo przecież internet to Keine Grenzen! Choroby są wszędzie a dieta to podstawa:  Jedzenie ma znaczenie!

Niech pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem.

Hipokrates

Żyję jak chcę